KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9467599
nr 946 7599
Etsning
signerad, 112/200, motivet: 26x20
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 mars 2015
kl 18:50:58
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr